Zielone Rabowice VII – Premiera Nowego Etapu!!

Zupełnie nowy projekt, odmieniona architektura, ta sama lokalizacja, którą polubili Klienci! Greenbud Development rozpoczyna sprzedaż domów w zabudowie bliźniaczej, w ramach nowego, VII etapu inwestycji Zielone Rabowice II. Do dyspozycji nabywców będą lokale o powierzchni 87,43 mkw.

Projekt VII etapu łączy rodzinny charakter osiedla z nowym stylem architektonicznym, który podkreśla wykorzystanie najnowszych trendów budowlanych.

W ramach tej części osiedla powstaną 54 lokale bliźniacze o metrażu 87,43 mkw. Każdy z nich składać się będzie z przemyślanych oraz funkcjonalnych układów pomieszczeń. Duży komfort użytkowania zapewni podział na strefę dzienną na parterze oraz strefę nocną na piętrze. Dzienna odpowiadać będzie za spotkania w rodzinnym gronie: odpoczynek w przestronnym salonie z aneksem kuchennym, a także wspólne posiłki w jadalni. Nocna natomiast, zaprojektowana została z myślą o prywatnych przestrzeniach idealnych do nauki, pracy, czy snu. Dodatkowo w lokalach przewidziana jest osobna łazienka i toaleta oraz pomieszczenie gospodarcze.

Etap VII to również zielone ogrody przynależące do każdego lokalu. Ich zróżnicowany metraż (234-623 mkw.) zależny od wybranego wariantu, gwarantować będzie swobodę i szerokie możliwości aranżacji. Ponadto do użytku przyszłych mieszkańców oddane będą dwa miejsca postojowe znajdujące się przed posesją (w cenie lokalu).

Jesteśmy deweloperem, którego wybrało już ponad 280 rodzin. Cieszymy się zaufaniem oraz najlepszymi opiniami wśród klientów. Cechuje nas uczciwość, wysoka jakość obsługi, a także kompleksowość wykonywanych osiedli. Dbamy o własnych Klientów, dlatego proponujemy bezpłatną pomoc eksperta finansowego, który doradzi i zaproponuje najlepsze rozwiązanie finansowania nieruchomości.

Domy VII etapu będą idealnym miejscem do rozkwitu relacji pełnych radości i zapewnią spokój ducha każdemu mieszkańcowi. Wasz nowy ETAP rozpoczyna się na Zielonych Rabowicach.

Planowany termin oddania lokali do rąk właścicieli planowany jest na IV kwartał 2022 r.

Po więcej informacji zapraszamy na nasz fanpage na Facebooku, profil na Instagramie oraz pod numerami naszych doradców klienta:

email: biuro@greenbud.com.pl

PolishEnglishUkrainian