Poczuj komfort bliżej natury
Osiedle Zielone Rabowice II - V etap
Zielone Rabowice II - V etap
to 8 domów w zabudowie bliźniaczej o pow. 106 m2

Zamieszkaj w przyjaznym otoczeniu

Odkryj przestrzeń i jakość etapu V osiedla Zielone Rabowice II

 

Odkrywamy przed Państwem komfort domu w zabudowie bliźniaczej w zupełnie nowej odsłonie! Już V etap osiedla Zielone Rabowice II to idealna propozycja dla osób szukających nowoczesnego domu pod Poznaniem i Swarzędzem.

 

Czym wyróżnia się ta część inwestycji i dlaczego warto wybrać Rabowice? Stawiamy na większy metraż każdego domu, oferując przy tym większe możliwości aranżacyjne i przestrzeń gwarantującą komfort dla najbardziej wymagających Klientów! Do oferty trafiło osiem lokali bliźniaczych o powierzchni 106,24 m kw. Każdy z lokali zostanie wybudowany na dużej przestronnej działce o powierzchni od 539 do 686 m kw., w zależności od wybranego wariantu.

 

Przestrzeń gwarantująca komfort – tak można najkrócej opisać naszą nową propozycję w ramach V etapu osiedla. Wśród domów w okolicach Swarzędza ,nie ma drugiej podobnej propozycji pod kątem powierzchni ogrodu. Rabowice oferują duże pole do realizacji pomysłów architektonicznych, a także pozwalają na budowę osiedla przestronnego – to wyróżnik na rynku nowych domów, którego nie można pominąć.

7 KROKÓW DO ZAMIESZKANIA W WYMARZONYM DOMU

kroki-p3
kroki

Jak będzie wyglądał Twój dom?

Inwestycja Zielone Rabowice II stanowi kontynuację udanego projektu Zielone Rabowice, który zrealizowaliśmy premierowo w nowej lokalizacji. W V etapie osiedla odpowiadamy na potrzeby Klientów, którzy poszukują większego domu oferującego więcej możliwości aranżacyjnych, pod Poznaniem i blisko Swarzędza.

 

Projekt domów bliźniaczych w Rabowicach to nasza wizytówka, z dbałością o estetyczne detale – takie cele postawiliśmy przed naszymi architektami na etapie planowania architektury zewnętrznej. Ponadczasowa biel z szlachetnym odcieniem grafitu podkreślają klasyczną bryłę budynku i jest sprawdzonym rozwiązaniem, które pokochało wielu naszych klientów.

 

Ze względu na większy metraż domu, każde pomieszczenie będzie przestronne, a przez to umożliwi realizację wielu pomysłów aranżacyjnych. Przestrzeń dwupoziomowego lokalu została podzielona na funkcję dzienną i nocną.

 

Na parterze zaprojektowano jasny pokój dzienny, w którym znajdzie się także jadalnia. Każda z tych stref posiada duże, sięgające aż do ziemi okno z drzwiami balkonowymi, co pozwala odpowiednio doświetlić przestrzeń, ale też połączyć strefę mieszkalną z ogrodem w płynny i funkcjonalny sposób. Przyszli mieszkańcy, już na etapie aranżacji, podejmą decyzję, czy będą korzystać z kuchni zamkniętej, czy modnego rozwiązania w postaci aneksu kuchennego.

 

Na piętrze, będą się znajdowały trzy sypialnie. Na każdym z poziomów Mieszkańcy będą mieć do dyspozycji łazienkę.

 

Naszym klientom przedstawiamy różne pomysły aranżacyjne w każdym domu. Większa powierzchnia każdego lokalu, w porównaniu do poprzednich etapów osiedla, otwiera wiele możliwości. Całość uzupełnia szeroki wybór opcji dodatkowych. Wybierzcie układ pomieszczeń i ich funkcje, a my zajmiemy się resztą!

Do zobaczenia w naszym biurze sprzedaży!

Opcje dodatkowe

  • rolety zewnętrzne
  • ogrzewanie podłogowe
  • komin do kominka
  • wykończenie poddasza

Wybierz dom

etap V

Planowany termin realizacji:

rozpoczęcie – lipiec 2020
zakończenie – II kwartał 2021

nrpow. użytkowa lokalu m2pow. działki m2liczba pokoicena brutto złMDMkartastatusrezerwacja
D1106,24ok 6864takiko-karta2sprzedane
D2106,24ok 6764takiko-karta2sprzedane
D3106,24ok 6464takiko-karta2sprzedane
D4106,24ok 6164takiko-karta2sprzedane
D5106,24ok 5904takiko-karta2sprzedane
D6106,24ok 5644takiko-karta2sprzedane
D7106,24ok 5394takiko-karta2sprzedane
D8106,24ok 5904takiko-karta2sprzedane

To się nazywa sprawdzona lokalizacja!

Lokalizacja

Osiedle domów bliźniaczych Zielone Rabowice II – etap V powstaje w spokojnej okolicy i w pobliżu poprzednich etapów inwestycji. Tworzymy miejsce na Wasz dom, współgrające z przyrodą. Z jednej strony, wyjątkowo duży ogród na działce do 686 m kw., a z drugiej – popularne Jezioro Swarzędzkie i Cybina, do których można dotrzeć w kilkanaście minut. Ciesząc się dużym ogrodem tuż za oknem, czy wracając do domu po ciężkim dniu, każdy mieszkaniec będzie utwierdzał się w przekonaniu, że „Zielone Rabowice” to nazwa, która w pełni opisuje zalety tej inwestycji.

 

Osiedle Zielone Rabowice II jest budowane kompleksowo, z dużym akcentem na przygotowanie szerokich dróg wewnętrznych, chodników i oświetlenia. To gwarancja bezpieczeństwa dla całych rodzin. A tuż obok znajduje się przedszkole i żłobek „Misiaki”, co stanowi duże udogodnienie dla rodzin z małymi dziećmi.

 

Osoby poszukujące domu w okolicach Poznania lub Swarzędza, zauważą możliwość szybkiego dojazdu do tych miast, gdzie znajduje się pełne zaplecze handlowo-uslugowe. Lokalizacja inwestycji pozwala dotrzeć trasą nr 92 do Poznania, oddalonego o 8 km. Dodatkowo Swarzędz, położony 2 km od Rabowic, został włączony do projektu Poznańskiej Kolei Metropolitalnej. Przygotowano węzeł przesiadkowy, który pozwala zostawić auto na bezpiecznym parkingu, a następnie skorzystać z transportu publicznego. Pociągiem na Poznań Główny dotrzemy w 13 minut.

ikony-menu2

Mieszkaj wygodnie blisko stolicy Wielkopolski

Galeria

W galerii prezentujemy wizualizacje budynków i wnętrz oraz zdjęcia z budowy.

Wizualizacje zewnętrzne

Wizualizacje wewnętrzne

Zdjęcia z budowy

PolishEnglishUkrainian