Przemyślane projekty

  • Kupiliśmy z mężem od nich mieszkanie. Zdanie o deweloperze jak najbardziej na plus. Dobry kontakt od początku, nie było żadnych problemów. Przy odbiorze wyszło kilka małych mankamentów ale wszystko zostało poprawione. Nikt nas nie zbywał - wręcz po ich stronie była spora inicjatywa, żeby wszystko załatwić jak najszybciej. Polecam zdecydowanie!

  • Super Osiedle Domków w cichej okolicy, blisko miasta!

  • Deweloper który słucha klientów i zawsze idzie się dogadać w każdej kwestii. Jakość wykonania domu, poza paroma drobiazgami, które poprawiono na najwyższym poziomie.

  • Z czystym sumieniem polecam zarówno dewelopera jak również ich inwestycje. Wysoki poziom wykonania, dobry kontakt no i pomagają w załatwieniu kredytu. Mi na takim podejściu zależało bo jestem totalnym laikiem w tych sprawach i nie wiedziałem gdzie to wszystko ogarnąć.

  • Kupiłam dom na osiedlu Nowy Jasin bo bardzo podobał mi się projekt i to że mam blisko wszędzie. Jestem bardzo zadowolona z obsługi, zawsze wszystko wytłumaczą, odbiorą telefon, także jak na razie wszystko na plus.

  • Procedura zakupowa poszła sprawnie, wszystko przygotowane jak należy. Co do samego osiedla to od początku bardzo nam się spodobały wizualizacje i koncepcja. Dziś już z żoną mieszkamy także można powiedzieć, że marzenie o własnym domu się spełniły. Rewelacyjna lokalizacja, wysoki standard wykonania, wiele plusów przemawiało za tym osiedlem.

  • Super lokalizacja, fajna koncepcja całego osiedla - to wszystko zadecydowało, że właśnie tutaj zdecydowaliśmy się zamieszkać. Był to najlepszy wybór.

  • Moje doświadczenia na razie mam z nimi dobre. Od pierwszego kontaktu gdzie wyraziłem zainteresowanie do teraz (umowa deweloperska) wszystko jest ok.

  • Co zadecydowało o wyborze tego dewelopera? Podobała mi się lokalizacja. Do tego niezły standard. Nowoczesne osiedle w spokojnej okolicy ale jednak blisko centrum miasta. Niska zabudowa co też dla mnie jest ogromną zaleta. Była to najlepsza opcja w tej lokalizacji.

*Cytowane opnie pochodzą od naszych klientów publikowane są na witrynach Google i Opineo

Greenbud development

Tworzymy zgrany zespół profesjonalistów, w którym pasja i zaangażowanie określają naszą pracę. Jako deweloper od ponad siedmiu lat z sukcesem realizujemy inwestycje w powiecie poznańskim, w tym między innymi w gminie Swarzędz. Jesteśmy wiarygodą i godną zaufania firmą. „Firma Godna Zaufania” i „Rzetelna Firma” to certyfikaty potwierdzające jakość naszych usług. Od 2019 roku jesteśmy członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

 

Każdego dnia korzystamy z naszego doświadczenia, udoskonalając naszą ofertę. Dbamy także o terminowość realizacji oraz najwyższą jakość materiałów budowlanych, proponując wysoki standard wykończenia.
Korzystamy z godnych zaufania, markowych polskich producentów i firm.

 

Niezależność oraz lokalny zasięg naszych inwestycji pozwalają nawiązać bliskie relacje z Klientami, poznać ich potrzeby i dostosować ofertę do oczekiwań każdego z nich.
Klienci cenią nas za otwartość na wszelkie sugestie, a w proponowanych projektach dostrzegają możliwości aranżacyjne. Staramy się, by marzenia o własnym, komfortowym domu spełniły się jak najszybciej. Do zobaczenia w naszym biurze sprzedaży!

Odznaka Opineo

PolishEnglishUkrainian