Przemyślane projekty

  • Z czystym sumieniem polecam zarówno dewelopera jak również ich inwestycje.

  • Wysoki poziom wykonania, dobry kontakt no i pomagają w załatwieniu kredytu.

*Cytowane opnie pochodzą od naszych klientów publikowane są na witrynach Google i Opineo

Greenbud development

Tworzymy zgrany zespół profesjonalistów, w którym pasja i zaangażowanie określają naszą pracę. Jako deweloper od ponad siedmiu lat z sukcesem realizujemy inwestycje w powiecie poznańskim, w tym między innymi w gminie Swarzędz. Jesteśmy wiarygodą i godną zaufania firmą. „Firma Godna Zaufania” i „Rzetelna Firma” to certyfikaty potwierdzające jakość naszych usług. Od 2019 roku jesteśmy członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

 

Każdego dnia korzystamy z naszego doświadczenia, udoskonalając naszą ofertę. Dbamy także o terminowość realizacji oraz najwyższą jakość materiałów budowlanych, proponując wysoki standard wykończenia.
Korzystamy z godnych zaufania, markowych polskich producentów i firm.

 

Niezależność oraz lokalny zasięg naszych inwestycji pozwalają nawiązać bliskie relacje z Klientami, poznać ich potrzeby i dostosować ofertę do oczekiwań każdego z nich.
Klienci cenią nas za otwartość na wszelkie sugestie, a w proponowanych projektach dostrzegają możliwości aranżacyjne. Staramy się, by marzenia o własnym, komfortowym domu spełniły się jak najszybciej. Do zobaczenia w naszym biurze sprzedaży!

Odznaka Opineo

PolishEnglishUkrainian