Wybierz sąsiada do pary! Nowa promocja w biurze Greenbud Development!

Startujemy z nową promocją, w której Klienci polecają naszą ofertę. „Wybierz sąsiada do pary” to nowa akcja gwarantująca mnóstwo korzyści zarówno dla klientów, którzy już zakupili nieruchomość, jak i dla nowych mieszkańców! Na czym dokładnie polega? Szczegóły poniżej!

Wybierając miejsce do życia, często pytamy o opinię znajomych. Ich rekomendacje, mają dla nas duże znaczenie i są najbardziej autentyczne. Przez 5 lat wybudowaliśmy i oddaliśmy w ręce naszych klientów ponad 200 domów, wśród nich są też osoby, które kupiły nieruchomość „z polecenia”. Osoby polecające naszą ofertę i ich bliscy, którzy z tej rekomendacji skorzystają, mogą liczyć na pakiet różnych korzyści. Akcja promocyjna z pewnością zachęci do działania, a dodatkowym udogodnieniem jest… możliwość wybrania sobie sąsiadów!

 

Zasady akcji promocyjnej są bardzo proste – wystarczy polecić dom lub mieszkanie na jednym z naszych osiedli: Młode Gwiazdowo, Nowy Jasin – etap II. Poniżej szczegółowe warunki uczestnictwa:

1. Poleć dom na naszym osiedlu. Jeśli Twój znajomy zakupi nieruchomość w ciągu 60 dni, otrzymasz wówczas gratyfikację finansową 2000 zł brutto!

2. Osoba „z polecenia”, której nasza oferta była rekomendowana, otrzyma rabat 2000 zł na opcje dodatkowe do wybranego przez siebie lokalu. Ogrzewanie podłogowe, wykończenie poddasza, rolety zewnętrzne to opcje dodatkowe, które otrzymacie dzięki temu W NIŻSZEJ CENIE.

3. Warunkiem otrzymania ww. korzyści jest podpisanie przez nowego klienta umowy deweloperskiej w terminie 60 dni, a także wpłata 10 procent wartości nieruchomości w tym terminie.

Dzięki promocji, przyjaciele lub rodzina mogą zamieszkać na tym samym osiedlu, a nawet „po sąsiedzku”. Wybierasz dom? Możesz też wybrać sąsiada! Zapraszamy do potwierdzenia udziału w promocji w biurze, gdzie czeka na Was formularz udziału w promocji.

Szczegóły akcji oraz pełny regulamin są dostępne u naszych doradców:

tel. 577-077-119

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na Facebooku. Wybierz sąsiada do pary! Zamieszkajcie po sąsiedzku!

Promocja obowiązuje w dniach 05.01.2021 r.- 28.02.2021 r.

 

PolishEnglishUkrainian