Black Friday w ofercie Greenbud!

Greenbud Development z okazji Black Friday przygotował ofertę specjalną! Proponujemy ogrzewanie podłogowe gratis w domach we wszystkich naszych inwestycjach: Zielone Rabowice II, Nowy Jasin i Młode Gwiazdowo.

Ogrzewanie podłogowe to modne, funkcjonalne i estetyczne rozwiązanie, dzięki któremu z przestrzeni domu bądź mieszkania znikną tradycyjne grzejniki. Na taką instalację decyduje się coraz więcej właścicieli nieruchomości. Firma Greenbud posiada szeroki wachlarz opcji dodatkowych, w tym m.in. ogrzewanie podłogowe, z czego nasi Klienci bardzo często korzystają.

Z okazji Black Friday, mamy dla naszych Klientów wyjątkową promocję – ogrzewanie podłogowe gratis we wszystkich domach w naszych inwestycjach: Zielone Rabowice II, Nowy Jasin i Młode Gwiazdowo. Ogrzewanie w ramach proponowanej promocji, obejmuje wszystkie pomieszczenia na parterze, dla Klientów, którzy podpiszą umowę rezerwacyjną na lokal do końca listopada.*

Szczegóły u doradców klienta w biurze sprzedaży.

Do dyspozycji klientów cały czas jest niezależny ekspert finansowy, który bezpłatnie sprawdzi zdolność kredytową, skompletuje wszystkie wymagane dokumenty oraz przeprowadzi przez cały proces kredytowy.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu:

tel. 577-127-827
tel. 577-077-119
email: biuro@greenbud.com.pl

*Promocja trwa do 30.11. 2020 r.

Father and son
PolishEnglishUkrainian