X odsłona akcji Deweloperzy Dzieciom została ukończona

To już dziesiąty raz kiedy dzieci z publicznych i rodzinnych, poznańskich i wielkopolskich domów dziecka otrzymały wymarzone prezenty od Świętego Mikołaja. Były uśmiechy, była zabawa, było dużo radości. Pomoc dotarła do dziewięciu ośrodków, dzięki hojności i współpracy 40 firm z branży deweloperskiej, w tym Greenbud Development.

Wsparliśmy kolejną edycję akcji Deweloperzy Dzieciom, organizowaną przez Mission Public Relations. Jedyną tego typu inicjatywę w Polsce, która zrzesza deweloperów w imię szczytnego celu – pomocy dzieciom z domów dziecka. To jubileuszowa X edycja akcji i jako deweloper, który działa zgodnie z zasadami społecznej odpowiedzialności biznesu, bez wahania wzięliśmy w niej udział. Dzięki naszej pomocy na ustach blisko 100 dzieci pojawiły się uśmiechy. Wspaniałe prezenty, przekazane przez pomocników Świętego Mikołaja, wywołały u podopiecznych z domów dziecka radość i nadzieję na lepsze jutro. Pozwoliły spełnić marzenia i poczuć wyjątkową, namacalną wręcz atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

Dziękujemy serdecznie za zaproszenie i możliwość uczestnictwa w tak niezwykłym wydarzeniu. Widzieć radość na twarzach dzieci to najpiękniejszy dar jaki można dostać pod choinkę. To on inspiruje nas do działania i przypomina, że nawet odrobina miłości zostaje odwzajemniona.

PolishEnglishUkrainian