Wnętrze marzeń? Tylko z Greenbud Development! Nowa promocja!

Firma Greenbud Development startuje z nową promocją! Wybierając dom z inwestycji: Nowy Jasin, Młode Gwiazdowo lub Zielone Rabowice II, nasi Klienci mogą skorzystać z bezpłatnych porad profesjonalnego projektanta wnętrz z pracowni Vivere Colorito ze Swarzędza. Wspólnie stworzymy Wasze wnętrze marzeń! Zamieszkajcie stylowo!

Nowy dom to wielka radość i…wiele nowych dylematów. Ogromna ilość materiałów, produkty dostępne w sklepach internetowych, stacjonarnych umożliwiają stworzenie wnętrze według własnych marzeń, dają szerokie spektrum możliwości, ale jak dokonać najlepszych wyborów, które będą cieszyć nas latami? Wiele osób, które zakupiło dom lub mieszkanie w standardzie deweloperskim zastanawia się, jak połączyć estetycznie salon z kuchnią? Jak wykończyć łazienkę, by była miejscem relaksu, niczym domowe spa? Czy garderoba pomieści wszystkie ubrania?

Nasze doświadczenie, wyniesione z pracy z Klientami podpowiada, że czasami potrzebna jest porada profesjonalisty, który rozpozna potrzeby przyszłych Mieszkańców, zna od podszewki rynek i w kilka chwil rozwieje wszelkie wątpliwości. Dlatego dla naszych Klientów uruchomiliśmy nową promocję – BEZPŁATNE KONSULTACJE DOTYCZĄCE WNĘTRZ ze specjalistą z firmy Vivere Colorito ze Swarzędza.

Jak skorzystać z naszej promocji? Wystarczy:

1. Wybrać dom na jednym z osiedli: Młode Gwiazdowo, Zielone Rabowice II, Nowy Jasin etap II
2. Podpisać umowę rezerwacyjną do końca stycznia
3. …i gotowe!

Projektant wnętrz z profesjonalnej pracowni odpowie na każde pytanie! Konsultacje z projektantem wnętrz, posiadającym wieloletnie doświadczenie będą odbywać się w naszym biurze sprzedaży, po uprzednim umówieniu. Promocja dotyczy nowych klientów, którzy podpiszą umowę rezerwacyjną w styczniu 2021. Istnieje możliwość rozszerzenia zakresu współpracy o stworzenie kosztorysu materiałów, czy nawet usługę związaną z koordynacją wszystkich prac wykończeniowych przez studio Vivere Colorito. Zapraszamy do indywidualnego ustalenia szczegółów i warunków.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej pracowni projektowej Vivere Colorito oraz profilu na Facebooku. W obu miejscach dostępne jest portfolio firmy.

https://www.facebook.com/studioviverecolorito/

Wnętrze marzeń jest na wyciągniecie ręki!

Szczegóły akcji oraz pełny regulamin są dostępne u naszych doradców:

PolishEnglishUkrainian