PREMIERA III ETAPU INWESTYCJI NOWY JASIN

Greenbud Development rozpoczyna sprzedaż domów w ramach nowego, III etapu inwestycji Nowy Jasin w gminie Swarzędz. Do dyspozycji nabywców są lokale w dwóch wariantach powierzchni: 75,4 i 79,03 mkw.

Etap III osiedla Nowy Jasin to kontynuacja architektoniczna poprzedniej części osiedla. W jednym budynku znajdują się cztery domy, każdy z ogrodem i prywatnym wejściem. Proponowany typ zabudowy jest idealnym rozwiązaniem projektowym między domem wolnostojącym a szeregowym i pozwala w pełni wykorzystać potencjał zielonych ogrodów. Trzecia część inwestycji gwarantuje dużą prywatność, dzięki osobnym wejściom do każdego lokalu.

W III etapie inwestycji Nowy Jasin deweloper zakłada klasyczny rozkład pomieszczeń w każdym lokalu. W strefie dziennej na parterze, zaplanowaliśmy salon, a tuż obok znajdzie się jadalnia i kuchnia. Na piętrze, bez względu na wybrany wariant metrażu, będą trzy sypialnie. Dodatkowo na każdym z poziomów do dyspozycji będzie łazienka. Projekt jest optymalny pod względem wykorzystania powierzchni.

Ewentualna zmiana zaproponowanego układu pomieszczeń, przy zgłoszeniu na początkowym etapie inwestycji, będzie bezpłatna.

Do każdego domu będzie przynależny zielony ogród, o powierzchni 28 – 118 mkw., w zależności od wybranego wariantu. W cenie są miejsca postojowe przy każdym lokalu. W ramach inwestycji zostanie wybudowany również plac zabaw, z myślą o najmłodszych.

Planowany termin ukończenia 4 kwartał 2022 r.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu:

email: biuro@greenbud.com.pl

 

 

 

 

PolishEnglishUkrainian