NAJNOWSZY KONKURS ,,Pokaż swój kącik ucznia”

Startujemy z nowym konkursem, w którym nasi Mieszkańcy prezentują jak zaaranżowali miejsce do nauki dla swoich dzieci. ,,Pokaż swój kącik ucznia’’ to najnowsza akcja umożliwiająca wygranie karty podarunkowej Empik, którą wykorzystać można np. na przybory szkolne lub książki pomocne w nauce. Jak wziąć udział w konkursie? Szczegóły poniżej.

Wybierając miejsce do życia dla całej rodziny, nie można zapomnieć o potrzebach najmłodszych mieszkańców. Dziecko, które zwykle w swoim pokoju śpi i się bawi, po rozpoczęciu roku szkolnego potrzebuje również przyjaznego otoczenia do nauki. Zaaranżowanie przestrzeni dogodnej do odrabiania zadań domowych jest bardzo istotne, ponieważ ma wpływ na przyswajanie wiedzy, czyli także harmonijny rozwój młodego człowieka. Idealny kącik ucznia to miejsce pełne pozytywnych emocji, które pozwala dziecku realizować swoje pasje nie rozpraszając go jednocześnie podczas nauki. Zgodnie z tematyką konkursową jesteśmy ciekawi, jak Wy, czyli rodzice, postrzegacie wygląd kącika idealnego dla ucznia? Podzielcie się zdjęciami na naszym Facebooku.

Zasady konkursu są bardzo proste – wystarczy:

Zamieścić zdjęcie waszego kącika dla ucznia w komentarzu do udostępnionego posta na naszym Facebooku (post z dnia 1 września 2021).

Zachęcamy do polubienia naszego fanpage’a i zaproszenia do konkursu Waszych sąsiadów oraz przyjaciół.

Do wygrania 3 karty podarunkowe Empik, o wartości 250, 200 i 150 zł (do wykorzystania w salonach stacjonarnych Empik, Empik Papiernik i na Empik.com).

Wygrywają te pomysły, które uznamy za najciekawsze i najładniejsze! W sprawiedliwym rozstrzygnięciu pomoże nam Pani Architekt, na stałe współpracująca z naszą firmą.

Konkurs trwa od 1.09 do 15.09 do godz. 23:59.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na Facebooku do 18.09.

Zapraszamy do zabawy na naszym fanpage’u! Konkurs czas start!

Regulamin konkursu dostępny u naszych doradców, a także po kliknięciu W TO MIEJSCE.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu:

email: biuro@greenbud.com.pl

PolishEnglishUkrainian