Młode Gwiazdowo – Premiera nowej inwestycji

W 2020 roku nie zwalniamy tempa. Projekt Młode Gwiazdowo usytuowany w lokalizacji Gwiazdowo-Kostrzyn jest już w sprzedaży.

W ramach I etapu osiedla Młode Gwiazdowo chcemy oddać do dyspozycji przyszłych mieszkańców 10 lokali w zabudowie szeregowej. Do tej pory stawialiśmy m.in. na lokale bliźniacze, więc tego rodzaju zabudowa jest nowa w naszej ofercie. Każdy z domów będzie miał powierzchnię 99 m kw., ogród, a także przynależne miejsca parkingowe, które są już uwzględnione w cenie lokalu mieszkalnego.

To propozycja dedykowana wszystkim, którzy poszukują miejsca do życia z dala od gwaru miasta i wolą spokojniejsze tempo codzienności. Usytuowane 2 km od Kostrzyna – Gwiazdowo zapewni potencjalnym mieszkańcom nie tylko łatwy dostęp do dobrze zorganizowanego zaplecza handlowo-usługowego, ale także bliskość wyjątkowych terenów zielonych. Na wyciągnięcie ręki mieszkańcy będą mieli Park Krajobrazowy Promno, a także liczne tereny rekreacyjne m.in. Piastowski Trakt Rowerowy. Ponadto dobra infrastruktura drogowa i kolejowa w niespełna 30 minut pozwala dotrzeć do stolicy Wielkopolski. Dzięki temu mieszkańcy nie będą musieli rezygnować z aktywności zawodowych, oferty kulturalnej Poznania i innych atrakcji.

Wygląd Osiedla to również ważny element projektu. Stawiamy na połączenie klasycznej palety barw (biel, grafit) z elementami nowoczesności, chociażby w dachówce i elewacji, przez co uzyskaliśmy ciekawą formę budynku. Będzie ona idealnie współgrać z otoczeniem inwestycji.

Domy zostaną podzielone na strefy. Dzienną zajmie parter o powierzchni 32 m kw., na którą składa się kuchnia, toaleta i pokój dzienny, zaś góra to strefa przeznaczona na przestrzeń prywatną (sypialnie, łazienka, gabinet itp.). Ustawne powierzchnie pokoi o metrażach 9, 12 i 16 m kw. pozwalają w pełni spersonalizować projekt wnętrz domu, dla potrzeb mieszkańców. Ewentualna zmiana zaproponowanego układu pomieszczeń, przy zgłoszeniu na początkowym etapie inwestycji, będzie bezpłatna.

Zakończenie I etapu inwestycji planowane jest na kwiecień 2021.

biuro_wpis wwwProjekt bez tytułu (14)