Premiera IV etapu osiedla Zielone Rabowice II

Rozpoczynamy sprzedaż lokali bliźniaczych z IV etapu osiedla Zielone Rabowice II. Do dyspozycji naszych Klientów są 32 lokale, każdy na dużej działce 400 m kw.

W ramach premiery IV etapu osiedla Zielone Rabowice II, do naszej oferty trafiło 16 domów dwulokalowych. Każdy z 32 lokali bliźniaczych będzie miał powierzchnię 83,21 m kw. Podobnie jak w poprzednich etapach inwestycji, oferujemy funkcjonalny projekt, z podziałem na funkcję dzienną i nocną. Na parterze każdego z lokali znajdzie się przestrzeń na salon z aneksem kuchennym (możliwość wydzielenia osobnej kuchni), a także toaletę. Na piętrze można zaaranżować, w zależności od potrzeb przyszłych Mieszkańców, 2 lub 3 sypialnie.

Istnieje także możliwość skorzystania z opcji dodatkowych tj, rolety zewnętrzne, ogrzewanie podłogowe, komin do kominka, wykończenie poddasza. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Szczegółowy układ domów w ramach osiedla jest widoczny na grafice poniżej.

Ponadto informujemy, że do końca kwietnia obowiązuje wyjątkowa promocja. Rezerwując dom, każdy Klient otrzyma kartę podarunkową do sklepu Ikea o wartości 500 zł.
Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży!

Grafika1-wpis nr 1Wpis nr 1_b