Pracujemy dla Was!

Szanowni Klienci!

Nowa rzeczywistość sprawiła, że nasz tryb pracy uległ zmianom: to fakt. Nie zmienia się to, że jesteście dla nas najważniejsi, bo jesteście Mieszkańcami naszych osiedli! Nadal pracujemy dla Was. Załatwiamy na bieżąco mnóstwo spraw, zostawiając Wam duży promień optymizmu! Poniżej szczegóły:

Zespół biura sprzedaży pracuje w godz. 8:30-16:30, zdalnie, dlatego zapraszamy Was do kontaktu telefonicznego, mailowego i na Messengerze. Rezerwacje są przyjmowane online z przedłużonym terminem.

Dział realizacji inwestycji buduje IV etap Zielonych Rabowic II i Nowy Jasin etap I. Nasi pracownicy są przeszkoleni w zakresie profilaktyki epidemicznej i na naszych budowach zachowane są wszelkie środki ostrożności.

Podwykonawcy na naszych inwestycjach także działają bez przeszkód z zachowaniem obowiązujących standardów w zakresie BHP i Głównego Inspektoratu Sanitarnego

Odbiory domów z III etapu Zielonych Rabowic II zostały przeprowadzone, ale z zachowaniem odpowiednich środków ostrożności, o których klienci byli informowani przed odbiorem indywidualnie. Oznacza to przede wszystkim obecność po jednej (!) osobie z każdej ze stron: dewelopera i klienta, zachowanie odpowiednich odstępów i użycie środków dezynfekujących.

Zapraszamy do kontaktu!

89428520_3452168378143333_1187427907518070784_ocam_01