Nowość! Płatność 10/90 w inwestycji Nowy Jasin

Inwestycja Nowy Jasin to nasza propozycja domów i mieszkań w pięknej zielonej okolicy. Aby zachęcić nowych klientów wprowadzamy zupełnie innowacyjny system płatności za nieruchomość – tzw. 10/90. Ale na czym to właściwie polega?

 

Podstawą tego systemu jest rozłożenie kwoty do zapłaty na dwie osobne płatności. 10/90 to rozłożenie procentowe pierwszej oraz drugiej transzy. Pierwsza kwota (10% wartości nieruchomości) to należność, która musi zostać opłacona przy zakupie nieruchomości. Druga (90%) jest płacona tuż przed… odbiorem kluczy do mieszkania! To idealne rozwiązanie dla osób, które zamieniają wynajem na swoje M, ponieważ nie będą ponosić podwójnych kosztów. System ten posiada wiele dodatkowych atutów – warto je poznać, rozmawiając z naszym doradcą klienta.

 

Inwestycję Nowy Jasin położoną przy ul. Wrzesińskiej w Jasinie wyróżnia spokojna, zielona okolica oraz znajdujące się nieopodal tereny rekreacyjne m.in. Jezioro Swarzędzkie, ścieżki rowerowe czy obiekty sportowe. Takie atuty sprawiają, że dom i mieszkanie staje się prawdziwym azylem i miejscem, do którego wraca się z przyjemnością. Ceny mieszkań rozpoczynają się od 339 tys. zł.

 

Po więcej informacji na temat systemu 10/90 zapraszamy do kontaktu mailowego: biuro@greenbud.com.pl lub telefon do nas na numer: 577 127 827 albo 577 077 119.

Projekt bez tytułu (14)