MDM

Na początku 2018 roku Bank Gospodarstwa Krajowego poinformował, że skończyły się środki w programie „Mieszkanie dla Młodych”, ponieważ cała pula w wysokości 381 mln zł została zarezerwowana przez beneficjentów programu. W związku z tym, jak informuje ustawodawca, w 2018 roku zakończyła się realizacja programu „Mieszkanie dla Młodych” z założenia przewidziana na lata 2014-2018.

 

Jednocześnie nadal można składać wnioski o dodatkowe dofinansowanie po urodzeniu lub przysposobieniu trzeciego lub kolejnego dziecka. Takie wnioski można składać w ciągu 5 lat od dnia nabycia mieszkania, a więc nawet po 2018 r., kiedy nastąpi zakończenie programu MdM.

 

Zdajemy sobie sprawę, że część Klientów nie zdążyła lub nie mogła skorzystać z programu „Mieszkanie dla Młodych”. W związku z tym, zachęcamy do tego, by sprawdzić naszą ofertę, a następnie skontaktować z biurem sprzedaży przy ulicy Dworcowej 4a w Swarzędzu. Nasz ekspert finansowy przedstawi Państwu dostępne rozwiązania, a w przypadku zakupu na kredyt – sprawdzi też zdolność kredytową. Opiekujemy się naszym Klientem i jesteśmy otwarci na wszelkie pytania. Do zobaczenia w biurze!