II etap osiedla w Rabowicach blisko zakończenia

Coraz większe postępy na budowie osiedla Zielone Rabowice II na przedmieściach Poznania, w gminie Swarzędz. W II etapie inwestycji w 20 lokalach bliźniaczych o powierzchni 75 mkw. prace są już mocno zaawansowane i niedługo nastąpią odbiory. Jednocześnie budowlańcy realizują też etap trzeci.

W podpoznańskich Rabowicach realizujemy etapami inwestycję Zielone Rabowice II. Domy z I etapu inwestycji zostały już przekazane mieszkańcom, a aktualnie trwają prace nad kolejnymi częściami osiedla. W II etapie, złożonym z dziesięciu domów w zabudowie bliźniaczej (20 lokali mieszkalnych) budowlańcy wykonali elewacje, zamontowali stolarkę okienną oraz pokrycie dachowe. Wykonano podjazdy z kostki brukowej, gdzie w przyszłości mieszkańcy będą ustawiać swoje auta.

Mocno zaawansowane prace są także w III etapie, którego zakończenie przewiduje się na grudzień 2019. Powstanie tutaj 28 lokali bliźniaczych, w tym cztery o powierzchni 75 m kw. oraz 24 lokale 83 mkw. Gotowe są ściany parteru i piętra. Następuje też montaż pokrycia dachowego. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć. Więcej szczegółów na naszym fanpage’u Greenbud Development oraz w biurze sprzedaży.

Wpis nr 1_bWpis nr 3_d