Finansowanie

Wybór i zakup domu to jedna z najważniejszych decyzji w życiu. Przynajmniej dla części przyszłych Mieszkańców wiąże się z podjęciem zobowiązania kredytowego. Dlatego do dyspozycji naszych Klientów pozostaje doradca Open Finance, który nie tylko opowie o dostępnych sposobach finansowania zakupu domu, wyliczy zdolność kredytową, ale również przedstawi prawdopodobną wysokość raty kredytu. Nasz doradca przeprowadzi przyszłych Mieszkańców przez cały proces finansowania, jego pomoc jest bezpłatna.

 

Dzięki naszemu doradcy Open Finance, w jednym miejscu, oszczędzając czas i pieniądze, możesz bezpłatnie porównać raty kredytów hipotecznych oferowanych przez 21 banków w Polsce.

 

Dzięki pomocy naszych doradców i skorzystaniu z Deweloperskiego Pakietu Korzyści, nasi przyszli Mieszkańcy mogą obniżyć koszty okołokredytowe nawet o 2900 zł.
Korzystając z kredytu hipotecznego z pomocą doradcy Open Finance można otrzymać Deweloperski Pakiet Korzyści, w skład którego wchodzą:

 

  • Zwrot kosztów wyceny nieruchomości, przez co Twój kredyt będzie jeszcze tańszy
  • Ubezpieczenie na życie, abyś czuł się bezpiecznie i nie martwił się o swoją przyszłość
  • Karta przedpłacona o wartości 600 zł, którą możesz dokonywać płatności w Internecie oraz w licznych placówkach handlowo-usługowych na całym świecie

 

Nasz doradca odpowie na wszelkie pytania dotyczące finansowania. Współpraca z naszym doradcą to mnóstwo korzyści , ponieważ:

 

  • Wyliczy Twoją zdolność kredytową
  • Przedstawi oferty kredytów spośród 21 banków
  • Pomoże dopasować ratę kredytu do Twoich możliwości finansowych
  • Doradzi w wyborze odpowiedniej oferty

 

Jako deweloper dostosowujemy ofertę do możliwości finansowych naszych Klientów, jesteśmy elastyczni. Wszystkie domy na Osiedlu Zielone Rabowice można zakupić w ramach programu rządowego MdM. Razem z naszym doradcą pomożemy skompletować oraz wypełnić wymagane dokumenty. Dzięki temu cały proces zakupu domu będzie przebiegał płynnie i bezstresowo.

 

Zapraszamy do kontaktu z naszym ekspertem finansowym.

 

Katarzyna Kniat
Ekspert Finansowy
Open Finance S.A.
tel.: +48 669 992 539
e-mail: katarzyna.kniat@opendirect.pl