Budowa osiedla Nowy Jasin i IV etapu Zielonych Rabowic II

Informujemy, że trwają prace nad dwiema inwestycjami w gminie Swarzędz. Przy ulicy Wrzesińskiej w Jasinie trwa budowa I etapu osiedla Nowy Jasin. Natomiast w Rabowicach kontynuujemy projekt Zielone Rabowice II. Nowe domy z IV etapu powstaną przy ulicy Pomarańczowej i Fioletowej.

Nowy Jasin to zespół domów w kameralnej zabudowie czterolokalowej. W ramach I etapu inwestycji powstanie siedem niewielkich budynków, a w każdym z nich cztery lokale. W ofercie znajdują się dwa warianty architektoniczne. Pierwsze z nich to 12 domów, o powierzchni około 90 m kw. z dwoma miejscami postojowymi oraz w opcji z ogrodem do 90 m kw. Drugie to 16 mieszkań o metrażu 59,14 m kw. lub 62,89 m kw., do których przypisano po dwa garaże oraz ogrody do 181 m kw. Proponujemy nowy typ budynku, będący idealnym rozwiązaniem projektowym między domem a zabudową wielorodzinną. W Nowym Jasinie stawiamy na przemyślane projekty z możliwościami zmian lokatorskich i to klient decyduje, jak będzie wyglądać mieszkanie.

Także w gminie Swarzędz rozwijamy Zielone Rabowice II. Zamieszkało tutaj już ponad 100 rodzin. Trwają prace nad IV etapem, z 32 lokalami w zabudowie bliźniaczej. Standardowo powierzchnia 83 mkw. jest podzielona na parter z salonem, kuchnią i toaletą oraz piętro z trzema sypialniami i łazienką. Każdy lokal znajduje się na działce 400 mkw.

Więcej szczegółów:

www.greenbud.com.pl

Zapraszamy na fanpage Greenbud Development, gdzie znajduje się więcej zdjęć z obu inwestycji.

Wpis nr 1_październiklogo dd_przezroczyste-png